Super League: Το πρόγραμμα της σεζόν 2017-18

Super League: Το πρόγραμμα της σεζόν 2017-18
Το zougla.gr σας παρουσιάζει ολόκληρο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Super League για τη σεζόν 2017-18. Αναλυτικά:

Αναλυτικά η 1η / 16η αγωνιστική:

Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης 1-1
Ξάνθη - Λαμία 0-0
Πλατανιάς - Παναθηναϊκός 1-1
ΑΕΚ - Παναιτωλικός 2-0
Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα 1-2
Ολυμπιακός - ΑΕΛ 4-1
Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ 0-0
Κέρκυρα - Πανιώνιος 0-1

2η αγωνιστική / 17η αγωνιστική:

Πλατανιάς - Ξάνθη 0-2
Λαμία - Ολυμπιακός 0-1
Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός 0-0
ΑΕΛ - Αστέρας Τρίπολης 1-1
ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ 0-0
ΠΑΟΚ - Κέρκυρα 3-1
Πανιώνιος - Απόλλων Σμύρνης 2-0
Παναιτωλικός - Ατρόμητος 2-2

3η αγωνιστική / 18η αγωνιστική:

Ξάνθη - Ολυμπιακός 1-1
Λεβαδειακός - Πλατανιάς 1-1
Αστέρας Τρίπολης - Λαμία 1-3
Κέρκυρα - Παναθηναϊκός 1-0
ΑΕΚ - ΑΕΛ 4-0
Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 0-0
Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα 0-0
Πανιώνιος - Παναιτωλικός 1-1

4η αγωνιστική / 19η αγωνιστική:

Λεβαδειακός - Ξάνθη 1-0
Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης 1-1
Πλατανιάς - Κέρκυρα 0-0
Λαμία - ΑΕΚ 0-1
Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης 1-0
ΑΕΛ - Ατρόμητος 0-0
ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός 1-0
ΠΑΣ Γιάννινα - Πανιώνιος 1-1

5η αγωνιστική / 20ή αγωνιστική:

Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης
Κέρκυρα - Λεβαδειακός
ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης - Πλατανιάς
Ατρόμητος - Λαμία
Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός
Πανιώνιος - ΑΕΛ
ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα

6η αγωνιστική / 21η αγωνιστική:

Κέρκυρα - Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ
Λεβαδειακός - Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός - Ατρόμητος
Πλατανιάς - Παναιτωλικός
Λαμία - Πανιώνιος
Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΛ - ΠΑΟΚ

7η αγωνιστική /22η αγωνιστική:

Ξάνθη - ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης - Κέρκυρα
Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός - Λεβαδειακός
Πανιώνιος - Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς
ΠΑΟΚ - Λαμία
Παναθηναϊκός - ΑΕΛ

8η αγωνιστική / 23η αγωνιστική:

Απόλλων Σμύρνης - Ξάνθη
ΑΕΚ - Ατρόμητος
Κέρκυρα - Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος
Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Πλατανιάς - ΑΕΛ
Λαμία - Παναθηναϊκός

9η αγωνιστική / 24η αγωνιστική:

Ξάνθη - Ατρόμητος
Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης
Πανιώνιος - ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα - Κέρκυρα
ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ - Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

10η αγωνιστική / 25η αγωνιστική:

Παναιτωλικός - Ξάνθη
Ατρόμητος - Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
Κέρκυρα - ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός - Λαμία
Ολυμπιακός - Πλατανιάς

11η αγωνιστική / 26η αγωνιστική:

Ξάνθη - Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ - Ατρόμητος
ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Λαμία - Κέρκυρα
Πλατανιάς - Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός - Λεβαδειακός

12η αγωνιστική / 27η αγωνιστική:

ΠΑΣ Γιάννινα - Ξάνθη
Πανιώνιος - ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός - ΑΕΛ
Ατρόμητος - Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης - Λαμία
ΑΕΚ - Πλατανιάς
Κέρκυρα - Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός

13η αγωνιστική / 28η αγωνιστική:

Ξάνθη - ΠΑΟΚ
ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός - Πανιώνιος
Λαμία - Παναιτωλικός
Πλατανιάς - Ατρόμητος
Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός - ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης - Κέρκυρα

14η αγωνιστική / 29η αγωνιστική:

ΑΕΛ - Ξάνθη
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία
Πανιώνιος - Πλατανιάς
Παναιτωλικός - Ολυμπιακός
Ατρόμητος - Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης - Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ - Κέρκυρα

15η αγωνιστική / 30ή αγωνιστική:

Ξάνθη - Παναθηναϊκός
Λαμία - ΑΕΛ
Πλατανιάς - ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός - Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
Κέρκυρα - Ατρόμητος
ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης

Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017, 21:46