Η ΑΕΚ επικράτησε 5-0 της Λαμίας σε φιλικό που διεξήχθη στο ΟΑΚΑ κεκλεισμένων των θυρών. Μόλις στο 2’ ο Αϊντάρεβιτς που ήταν ο πρωταγωνιστής του αγώνα άνοιξε το σκορ, ενώ ο Γιακουμάκης πήρε τη σκυτάλη και με γκολ στο 29’ και το 45’ διαμόρφωσε το 3-0.

Στο 89’ ο Χριστοδουλόπουλος με απευθείας εκτέλεση φάουλ πέτυχε το 4-0, ενώ το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο νεαρός Μεληκιώτης.

ΑΕΚ (Μανόλο Χιμένεθ):
Τσιντώτας, Γκάλο, Βράνιες, Γιαννούτσος, Χουλτ, Μοράν, Αϊντάρεβιτς, Μασούντ, Μπακασέτας, Κλωναρίδης, Γιακουμάκης

Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν οι: Μπάρκας, Μπακάκης, Λαμπρόπουλος, Τζανετόπουλος, Γιαννούτσος, Γαλανόπουλος, Κονέ, Χριστοδουλόπουλος, Κλωναρίδης (64’ Μεληκιώτης), Λόπες, Λιβάγια

ΛΑΜΙΑ (Μπάμπης Τεννές):
Μελίσσας, Βασιλαντωνόπουλος, Σελίμ, Ασίγκμπα, Παντελιάδης, Μπουλούλης, Αναστασόπουλος, Ακόστα, Πίτι, Βάντερσον, Μπούντνικ

Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν οι: Πίτκας, Καραγιάννης, Φράγκος, Κουτρομάνος, Άστσεριτς, Άντρονικ, Λινάρδος, Παπαργυρίου, Κουκόλης, Πριντέτα, Μπουλούλης