Ο Ολυμπιακός επικράτησε 2-1 του Απόλλωνα στη Ριζούπολη και προκρίθηκε στους «16» του Κυπέλλου Ελλάδας. Ο Νταβίντ Φουστέρ άνοιξε το σκορ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου με κεφαλιά, ενώ ο Βαλεριάνος ισοφάρισε στο 55’. Στο 85’ ο Φουστέρ διαμόρφωσε το τελικό σκορ, ωστόσο πήρε τη μπάλα ενώ ήταν μπροστά από τον τελευταίο αμυντικό.

Στο δεύτερο παιχνίδι του ομίλου ο Πλατανιάς έχασε 1-0 στο Αίγιο με το γκολ του Ζουνίνιο, αλλά προκρίθηκε ως δεύτερος πίσω από τον Ολυμπιακό. Ο Ολυμπιακός τερμάτισε πρώτος με 7 βαθμούς, ο Πλατανιάς δεύτερος με 4, ενώ ο Απόλλων και ο Παναιγιάλειος αποκλείστηκαν με 3 βαθμούς.