Προκριματικά Europa League: Άφησαν ανοιχτούς λογαριασμούς Ζενές Ες και Τομπόλ

Πρώτη καταχώρηση: Τετάρτη, 10 Ιουλίου 2019, 22:53
Προκριματικά Europa League: Άφησαν ανοιχτούς λογαριασμούς Ζενές Ες και Τομπόλ

Στον δεύτερο μεταξύ τους αγώνα που θα πραγματοποιηθεί την επόμενη εβδομάδα στο Καζακστάν θα «λύσουν τις διαφορές τους», η Ζενές Ες και η Τομπόλ Κοστανάι, μετά το σημερινό 0-0 στον πρώτο μεταξύ τους αγώνα του Α΄ προκριματικού γύρου του Europa League.

Τα αποτελέσματα και το υπόλοιπο πρόγραμμα:

Γκζίρα Γιουνάιτεντ (Μάλτα)-Χάιντουκ Σπλιτ (Κροατία) 0-2

ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Βουλγαρία)-Τίτογκραντ (Μαυροβούνιο) 4-0

Σεντ Τζόζεφς (Γιβραλτάρ)-Ρέιντζερς (Σκωτία) 0-4

Ζενές Ες (Λουξεμβούργο)-Τομπόλ Κοστανάι (Καζακστάν) 0-0

Πέμπτη 11 Ιουλίου

Μάλμε (Σουηδία)-Μπαλιμένα (Βόρεια Ιρλανδία)

Κόναχς Κουέι (Ουαλία)-Κιλμάρνοκ (Σκωτία)

Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία)-Βαντούζ (Λιχτενστάιν)

Μπραν (Νορβηγία)-Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία)

Βιτέμπσκ (Λευκορωσία)-Κουόπιο (Φινλανδία)

Ορντάμπασι Σιμκέντ (Καζακστάν)-Τορπέντο Κουταϊσι (Γεωργία)

Γιουρόπα (Γιβραλτάρ)-Λέγκια (Πολωνία)

Ραντνίτσκι Νις (Σερβία)-Φλόρα (Εσθονία)

Μακάμπι Χάιφα (Ισραήλ)-Μούρα (Σλοβενία)

Ντέμπρετσεν (Ουγγαρία)-Κουκέσι (Αλβανία)

Στεάουα (Ρουμανία)-Μιλσάμι Ορχέι (Μολδαβία)

Τσουκαρίτσκι (Σερβία)-Μπάναντς (Αρμενία)

Κρουσέιντερς (Βόρεια Ιρλανδία)-Β36 (Νησιά Φαρόε)

Ίντερ Τούρκου (Φινλανδία)-Μπρόντμπι (Δανία)

Κορκ (Ιρλανδία)-Προγκρές Νίντερκορν (Λουξεμβούργο)

Μόλντε (Νορβηγία)-KR (Ισλανδία)

Λέφσκι Σόφιας (Βουλγαρία)-Ρουζόμπεροκ (Σλοβακία)

Ακαντέμιγια Πάντεφ (Βόρεια Μακεδονία)-Ζρίνσκι (Βοσνία)

Ζέτα (Μαυροβούνιο)-Φέχερβαρ (Ουγγαρία)

Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ (Λευκορωσία)-Χιμπέρνιανς (Μάλτα)

Νέφτσι Μπακού (Αζερμπαϊτζάν)-Σπεράντα Νισπορένι (Μολδαβία)

Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Σλοβενία)-Ρίγας FS (Λετονία)

Χόνβεντ (Ουγγαρία)-Ζαλγκίρις Βίλνιους (Λιθουανία)

Ράντνικ Μπιγέλινα (Βοσνία)-Σπαρτάκ Τρνάβα (Σλοβακία)

Φόλα Ες (Λουξεμβούργο)-Τσιχούρα Σατσκέρε (Γεωργία)

Αλασκερτ (Αρμενία)-Μακεντονίγια Σκοπίων (Βόρεια Μακεδονία)

Ντιναμό Τιφλίδας (Γεωργία)-Ενγκορντάνι (Ανδόρα)

Σιρόκι Μπρίγεκ (Βοσνία)-Καϊράτ Αλμάτι (Καζακστάν)

Ζαλγκίρις Κάουνας (Λιθουανία)-Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος)

Βέντσπιλς (Λετονία)-Τέουτα (Αλβανία)

Κρακοβία (Πολωνία)-Ντουναϊσκα Στρέντα (Σλοβακία)

Στιάρναν (Ισλανδία)-Λεβάντια Ταλίν (Εσθονία)

Κλίφτονβιλ (Βόρεια Ιρλανδία)-Χάουγκενσουντ (Νορβηγία)

Ριτεριάι (Λιθουανία)-Κλάκσβικ (Νησιά Φαρόε)

Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία)-Λιεπάγια (Λετονία)

Νόρκεπινγκ (Σουηδία)-Σεντ Πάτρικς (Ιρλανδία)

Αμπερντίν (Σκωτία)-Ροβανιέμι (Φινλανδία)

Ντομζάλε (Σλοβενία)-Μπάλτζαν (Μάλτα)

Λάτσι (Αλβανία)-Χάποελ Μπέερ Σεβά (Ισραήλ)

Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)-Νάρβα Τρανς (Εσθονία)

Σαμπάιλ (Αζερμπαϊτζάν)-Κραϊόβα (Ρουμανία)

Πιούνικ (Αρμενία)-Σκούπι (Βόρεια Μακεδονία)

ΑΕΚ Λάρνακας (Κύπρος)-Πετροκούμπ (Μολδαβία)

Τελευταία ενημέρωση: Τετάρτη, 10 Ιουλίου 2019, 22:53