Ο ΕΣΑΚΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα από την 14η έως και την 18η αγωνιστική της Basket League

Πρώτη καταχώρηση: Δευτέρα, 23 Δεκεμβρίου 2019, 19:37
Ο ΕΣΑΚΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα από την 14η έως και την 18η αγωνιστική της Basket League

Το πρόγραμμα της Basket League από την 14η έως και την 18η αγωνιστική ανακοίνωσε ο ΕΣΑΚΕ. Δείτε αναλυτικά τις ημέρες και τις ώρες διεξαγωγής των αναμετρήσεων:

14η Αγωνιστική (4-5/1/2020)

Σάββατο, 4 Ιανουαρίου

Κ.Γ. Λαυρίου 15:45 Λαύριο-Ιωνικός Νικαίας ΕΡΤ SPORTS / ERTPlay3

Ιβανώφειο 15:45 Ηρακλής-Περιστέρι ΕΡΤ SPORTS / ERTPlay1

Μ. Μερκούρη 15:45 Ρέθυμνο-Ήφαιστος Λήμνου ΕΡΤ SPORTS / ERTPlay4

Σ. Μπεφόν 15:45 Πανιώνιος-Κολοσσός Ρόδου ΕΡΤ SPORTS / ERTPlay2

Τόφαλος 17:45 Προμηθέας Πατρών-Λάρισα ΕΡΤ SPORTS Live

Κυριακή, 5 Ιανουαρίου

Πυλαία 17:45 ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ ΕΡΤ3 Live

ΟΑΚΑ 21:30 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός ΟΑΚΑ / COSMOTE SPORT 4 HD Live

15η Αγωνιστική (11-12/1/2020)

Σάββατο, 11 Ιανουαρίου

Καλλιθέας Ρ. 15:30 Κολοσσός Ρόδου-ΑΕΚ BLSHOW ΕΡΤ SPORTS / ERTPlay1

Νεάπολης 15:30 Λάρισα-ΠΑΟΚ ΕΡΤ SPORTS / ERTPlay3

Ν. Σαμαράς 15:30 Ήφαιστος Λήμνου-Πανιώνιος ΕΡΤ SPORTS / ERTPlay2

Α. Παπανδρέου 15:45 Περιστέρι-Ρέθυμνο ΕΡΤ SPORTS / ERTPlay4

Σ. Μπεφόν 17:45 Ιωνικός Νικαίας-Προμηθέας ΕΡΤ SPORTS Live

Κυριακή, 12 Ιανουαρίου

ΟΑΚΑ 17:00 Παναθηναϊκός-Λαύριο COSMOTE SPORT 4 HD Live

Αλεξάνδρειο 19:30 Άρης-Ηρακλής Αλεξάνδρειο/ΕΡΤ SPORTS Live

16η Αγωνιστική (18-19/1/2020)

Σάββατο, 18 Ιανουαρίου

Μ. Μερκούρη 15:30 Ρέθυμνο-Ηρακλής ERTSPORTS/ ΕΡΤ PLAY 4

Αλεξάνδρειο 15:45 Άρης-Λάρισα ERTSPORTS/ ΕΡΤ PLAY 1

Πυλαία 15:45 ΠΑΟΚ-Ιωνικός Ν. ERTSPORTS/ ΕΡΤ PLAY 2

Λαυρίου 15:45 Λαύριο-Κολοσσός Ρ. ERTSPORTS/ ΕΡΤ PLAY 3

ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ-Ήφαιστος Λήμνου COSMOTE SPORT4

Σ. Μπεφόν 17:45 Πανιώνιος-Περιστέρι ΕΡΤ SPORTS LIVE

Κυριακή, 19 Ιανουαρίου

Τόφαλος 19:15 Προμηθέας Π.-Παναθηναϊκός ΕΡΤ SPORTS LIVE

17η Αγωνιστική (25-27/1/2020)

Σάββατο, 25 Ιανουαρίου

Ν. Σαμαράς 15:30 Ήφαιστος Λ.-Λαύριο ΕΡΤ2/ ΕΡΤ PLAY 3

Καλλιθέας Ρ. 15:30 Κολοσσός Ρ.-Προμηθέας ΕΡΤ2/ ΕΡΤ PLAY 2

Μ. Μερκούρη 15:30 Ρέθυμνο-Πανιώνιος ΕΡΤ2/ ΕΡΤ PLAY 1

Ιβανώφειο 15:30 Ηρακλής-Λάρισα ΕΡΤ2/ ΕΡΤ PLAY 4

Α. Παπανδρέου 17:45 Περιστέρι-ΑΕΚ ΕΡΤ 2 LIVE

Κυριακή, 26 Ιανουαρίου

Σ. Μπεφόν 19:00 Ιωνικός Ν.-Άρης ΕΡΤ 3 LIVE

Δευτέρα, 27 Ιανουαρίου

ΟΑΚΑ 19:30 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ COSMOTE SPORT4

18η Αγωνιστική (1-2/2 & 15/2 & 26/2/2020)

Σάββατο, 1 Φεβρουαρίου

Σ. Μπεφόν 15:45 Πανιώνιος-Ηρακλής ERTSPORTS/ ΕΡΤ PLAY 1

Λαυρίου 15:45 Λαύριο-Περιστέρι ERTSPORTS/ ΕΡΤ PLAY 2

Νεάπολης 15:45 Λάρισα-Ιωνικός Ν. ERTSPORTS/ ΕΡΤ PLAY 4

Τόφαλος 17:45 Προμηθέας Π.-Ήφαιστος Λ. ΕΡΤ SPORTS LIVE

Κυριακή, 2 Φεβρουαρίου

Πυλαία 16:45 ΠΑΟΚ-Κολοσσός Ρ. ΕΡΤ SPORTS LIVE

Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου

Αλεξάνδρειο 17:00 Άρης-Παναθηναϊκός EΡT SPORTS LIVE

Τετάρτη, 26 Φεβρουαρίου

ΟΑΚΑ 18:00 ΑΕΚ-Ρέθυμνο COSMOTE SPORT4

Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα, 23 Δεκεμβρίου 2019, 19:54