Conference League: Τα αποτελέσματα και τα ζευγάρια της επόμενης φάσης

Πρώτη καταχώρηση: Παρασκευή, 30 Ιουλίου 2021, 00:58
Conference League: Τα αποτελέσματα και τα ζευγάρια της επόμενης φάσης

Ο Β΄ προκριματικός γύρος του Europa Conference League ολοκληρώθηκε με την ΑΕΚ και τον Άρη να γνωρίζουν τον αποκλεισμό και να μένουν εκτός Ευρώπης. Δείτε τα αποτελέσματα και τα ζευγάρια του γ’ προκριματικού:

Ίντερ Κλαμπ Εσκάλντες (Ανδόρα)-Τέουτα (Αλβανία) 0-3 παρ. (2-0)

Χιμπέρνιανς (Μάλτα)-Φόλγκορε (Σαν Μαρίνο) 4-2 (3-1)

Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)-HB Τόρσαβν (Νησιά Φερόε) 0-2 (0-4)

Σαχτέρ Καραγκάντι (Kαζακστάν)-Στεάουα Β. (Ρουμανία) 3-1 πεν. (0-1)

Λιεπάγια (Λετονία)-ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Bουλγαρία) 1-3 πεν. (0-0)

Τόμπολ (Kαζακστάν)-Χάιντουκ Σπλιτ (Κροατία) 4-1 παρ. (0-2)

Βαντούζ (Λιχτενστάιν)-Ουίπεστ (Ουγγαρία) 1-3 (1-2)

Μπιρκιρκάρα (Μάλτα)-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Σλοβενία) 4-5 πεν. (0-1)

Χόνκα (Φινλανδία)-Ντομζάλε (Σλοβενία) 0-1 (1-1)

Ντιναμό Μπρεστ (Λευκορωσία)-Βικτόρια Πλζεν (Τσεχία) 1-2 (1-2)

Κέσλα (Αζερμπαϊτζάν)-Σότσι (Ρωσία) 2-4 (0-3)

Σουμκαγίτ (Αζερμπαϊτζάν)-Τσουκαρίτσκι (Σερβία) 0-2 (0-0)

Βόρσκλα Πολτάβα (Ουκρανία)-Κουόπιο (Φινλανδία) 2-3 παρ. (2-2)

Μπόντο Γκλιμτ (Νορβηγία)-Βαλούρ (Ισλανδία) 3-0 (3-0)

Χάκεν (Σουηδία)-Αμπερντίν (Σκωτία) 2-0 (1-5)

Σεπσί (Ρουμανία)-Σπάρτακ Τρνάβα (Σλοβακία) 3-4 πεν. (0-0)

Σάντα Κόλομα (Ανδόρα)-Χιμπέρνιαν (Σκωτία) 1-2 (0-3)

Λεβάντια (Eσθονία)-Ντάνταλκ (Iρλανδία) 1-2 (2-2)

Ζίλινα (Σλοβακία)-Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος) 2-2 (3-1)

Τορπέντο Ζόντινο (Λευκορωσία)-Κοπεγχάγη (Δανία) 0-5 (1-4)

Ρόζενμποργκ (Νορβηγία)-Χαφναρφιόρντουρ (Ισλανδία) 4-1 (2-0)

Ρακόφ (Πολωνία)-Σούντουβα (Λιθουανία) 4-3 πεν. (0-0)

Σλόβατσκο (Τσεχία)-Λοκομοτίβ Πλόβντιβ (Bουλγαρία) 2-3 πεν. (0-1)

Άσντοντ (Iσραήλ)-Καραμπάγκ (Αζερμπαϊτζάν) 0-1 (0-0)

Βαλερένγκα (Νορβηγία)-Γάνδη (Bέλγιο) 2-0 (0-4)

Άαρχους (Δανία)-Λαρν (Βόρεια Ιρλανδία) 1-1 (1-2)

ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ (Λευκορωσία)-Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία) 1-4 (1-0)

Μιλσάμι (Μολδαβία)-Έλφσμποργκ (Σουηδία) 0-5 (0-4)

Σίβασπορ (Tουρκία)-Πετροκούμπ (Μολδαβία) 1-0 (1-0)

Χάποελ Μπερ Σεβά (Iσραήλ)-Αρντά (Bουλγαρία) 4-0 (2-0)

Μακάμπι Χάιφα (Iσραήλ)-Ντιναμό Τιφλίδας (Γεωργία) 5-1 (2-1)

Δε Νιού Σεντς (Ουαλία)-Κάουνο Ζαλγκίρις (Λιθουανία) 5-1 (5-0)

Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία)-Αούστρια Βιέννης (Αυστρία) 2-1 (1-1)

Μακάμπι Τελ Αβίβ (Iσραήλ)-Σουτιέσκα (Μαυροβούνιο) 3-1 (0-0)

Φόλα Ες (Λουξεμβούργο)-Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ (Λευκορωσία) 1-0 (2-1)

Βοϊβοντίνα (Σερβία)-Πανεβέζις (Λιθουανία) 1-0 (1-0)

Παρτιζάνι (Αλβανία)-Βασιλεία (Ελβετία) 0-2 (0-3)

Φέγενορντ (Ολλανδία)-Ντρίτα (Κόσοβο) 3-2 (0-0)

Σλασκ (Πολωνία)-Αραράτ (Αρμενία) 3-3 (4-2)

ΑΕΚ (Ελλάδα)-Βελέζ Μόσταρ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) 2-3 πεν. (1-2)

Ριέκα (Κροατία)-Γκζίρα (Μάλτα) 1-0 (2-0)

Ακαδημία Πούσκας (Ουγγαρία)-RFS (Λετονία) 0-2 (0-3)

Κόναζ Κουέι Νόμαντς (Ουαλία)-Πρίστινα (Κόσοβο) 4-2 (1-4)

Μπόρατς (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)-Λίνφιλντ (Β. Ιρλανδία) 0-0 (0-4)

Σκέντιγια (Βόρεια Μακεδονία)-Ρίγα (Λετονία) 0-1 (0-2)

Σερβέτ (Ελβετία)-Μόλντε (Νορβηγία) 2-0 (0-3)

Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα (Ρουμανία)-Λάτσι (Αλβανία) 0-0 (0-1)

ΑΡΗΣ (Ελλάδα)-Αστάνα (Kαζακστάν) 2-1 παρ. (0-2)

Μάριμπορ (Σλοβενία)-Χάμαρμπι (Σουηδία) 0-1 (1-3)

Μποχίμιανς (Iρλανδία)-Ντουντελάνζ (Λουξεμβούργο) 3-0 (1-0)

Ντουνάισκα (Σλοβακία)-Παρτιζάν Βελιγραδίου (Σερβία) 0-2 (0-1)

Όσιγιεκ (Κροατία)-Πογκόν Στσέτσιν (Πολωνία) 1-0 (0-0)

Βλάζνια (Αλβανία)-ΑΕ Λεμεσού (Κυπρος) 0-1 (0-1)

Σάντα Κλάρα (Πορτογαλία)-Σκούπι (Βόρεια Μακεδονία) 2-0 (3-0)

Τα ζευγάρια του Γ΄ προκριματικού γύρου του Europa Conference League (5 και 12 Αυγούστου):

Μακάμπι Χάιφα (Ισραήλ)-ΗΒ Τόρσαβν (Νησιά Φαρόε)

Λίνφιλντ (Β. Ιρλανδία)-Φόλα Ες (Λουξεμβούργο)

Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία)-Τέουτα (Αλβανία)

Ρίγα (Λετονία)-Χιμπέρνιανς (Μάλτα)

Πρίστινα (Κόσοβο)-Μπόντο Γκλιμτ (Νορβηγία)

Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία)-Σίβασπορ (Τουρκία)

Κουόπιο (Φινλανδία)-Αστάνα (Καζακστάν)

Σότσι (Ρωσία)-Παρτιζάν (Σερβία)

Σλασκ Βρότσλαβ (Πολωνία)-Χαποέλ Μπερ Σεβά (Ισραήλ)

Σάντα Κλάρα (Πορτογαλία)-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Σλοβενία)

Ουίπεστ (Ουγγαρία)-Βασιλεία (Ελβετία)

Κόλος Κοβαλίβκα (Ουκρανία)-Σαχτέρ Καραγκάντι (Καζακστάν)

Ελφσμποργκ (Σουηδία)-Βελέζ (Βοσνία)

Πάσος Φερέιρα (Πορτογαλία)-Λαρν (Β. Ιρλανδία)

Λουκέρνη (Ελβετία)-Φέγενορντ (Ολλανδία)

RFS (Λετονία)-Γάνδη (Βέλγιο)

Χιμπέρνιαν (Σκωτία)-Ριέκα (Κροατία)

Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία)-Αμπερντίν (Σκωτία)

Τραμπζονσπόρ (Τουρκία)-Μόλντε (Νορβηγία)

Μποχίμιαν (Ιρλανδία)-ΠΑΟΚ

Δε Νιου Σέιντς (Ουαλία)-Βικτόρια Πλζεν (Τσεχία)

Σούντουβα (Λιθουανία)-Ρούμπιν Καζάν (Ρωσία)

Λοκομοτίβ Πλόβντιβ (Βουλγαρία)-Κοπεγχάγη (Δανία)

Τσουκαρίτσκι (Σερβία)-Χάμαρμπι (Σουηδία)

Τομπόλ Κοστανάι (Καζακστάν)-Ζίλινα (Σλοβακία)

ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Βουλγαρία)-Οσιγεκ (Κροατία)

Βοϊβοντίνα (Σερβία)-ΛΑΣΚ (Αυστρία)

ΑΕΛ Λεμεσού (Κύπρος)-Καραμπάγκ (Αζερμπαϊτζάν)

Σπαρτάκ Τρνάβα (Σλοβακία)-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)

Ρόζενμποργκ (Νορβηγία)-Ντομζάλε (Σλοβενία)

Λάτσι (Αλβανία)-Αντερλεχτ (Βέλγιο)

Φίτεσε (Ολλανδία)-Ντάνταλκ (Ιρλανδία)

Τελευταία ενημέρωση: Παρασκευή, 30 Ιουλίου 2021, 01:02