Football League: Οι «σφυρίχτρες» της 5ης αγωνιστικής

Football League: Οι «σφυρίχτρες» της 5ης αγωνιστικής
Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 5ης αγωνιστικής στον Νότιο και τον Βόρειο όμιλο της Football League γνωστοποίησε την Τετάρτη η διοργανώτρια αρχή της δεύτερης τη τάξει ποδοσφαιρικής κατηγορίας.

Αναλυτικά:

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή 25 Οκτωβρίου
Πανηλειακός - ΑΟ Χανιά (4 μ.μ., OTE TV)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Τσίκνας (Αιτ/νίας)
4ος: Κέκελος (Αι/νιας)

Σάββατο 26 Οκτωβρίου
Ολυμπιακός Βόλου - Φωκικός (4 μ.μ.)
Διαιτητής: Σωσώνης (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δουδούμης, Δόσκορης (Φθιώτιδας)
4ος: Μπλούνας (Φθιώτιδας)

Γλυφάδα - Επισκοπή (4 μ.μ.)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Σγαντζός, Σινιοράκης (Πειραιά)
4ος: Καρυοφύλλης (Πειραιά)

Αστέρας Μαγούλας - Φωστήρας (4 μ.μ.)
Διαιτητής: Ντοκάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Αναγνωστόπουλος (Αχαΐας)
4ος: Μακρυπόδης (Αχαϊας)

Κυριακή 27 Οκτωβρίου
Βύζας Μεγάρων - Αχαρναϊκός (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουντουρέλης, Νικολαδός (Αθηνών)
4ος: Αντωνίου (Αθηνών)

Παναιγιάλειος - Καλλιθέα (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Ηρακλής Ψαχνών - Παναχαϊκή (6 μ.μ., OTE TV)
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Καραμπούλας, Αναστασίου (Λάρισας)
4ος: Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής)

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή 25 Οκτωβρίου
Βατανιακός - Ηρακλής (16:00)
Διαιτητής: Καραλιόλιος (Γρεβενών)
Βοηθοί: Ρίγκος (Γρεβενών), Κεντζιόπουλος (Καστοριάς)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)

Απόλλων 1926 - Δόξα Δράμας (6 μ.μ., OTE TV)
Διαιτητής: Σελεμίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Τσιαμπάζης, Ξενακίδης (Κοζάνης)
4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)

Σάββατο 26 Οκτωβρίου
Αιγινιακός - Νίκη Βόλου (4 μ.μ.)
Διαιτητής: Κιοτζένης (Καβάλας)
Βοηθοί: Λάζαρης (Καβάλας), Μανάκης (Θράκης)
4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

Κυριακή 27 Οκτωβρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Εθνικός Γαζώρου (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Στόικος (Κέρκυρας), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)
4ος: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας)

Κέρκυρα - Τύρναβος (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Συμεωνίδης (Πιερίας)
Βοηθοί: Λαφαντζής, Κύφος (Πιερίας)
4ος: Παπαγεωργίου (Άρτας)

Αναγέννηση Γιαννιτσών - Ζάκυνθος (15:00)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Πάτρας, Χαδήμογλου (Μακεδονίας)
4ος: Παπαργυρίου (Πιερίας)

Πιερικός - Καβάλα (8 μ.μ., OTE TV)
Διαιτητής: Τίκας (Ευρυτανίας)
Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Διπλάρης (Καρδίτσας)
4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Επιμέλεια: Μπάμπης Παπαφιλιππάκης

Τελευταία ενημέρωση: Τετάρτη, 23 Οκτωβρίου 2013, 21:28