Ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής

Πρώτη καταχώρηση: Σάββατο, 6 Απριλίου 2019, 18:38
Ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής

Ενημερωθείτε αναλυτικά από το zougla.gr για τα αποτελέσματα που έχουν σημειωθεί μέχρι τώρα στην 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής.

1ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου-Ασπίδα Ξάνθης 7/4

ΠΑΟ Κοσμίου-Ορφέας Ξάνθης 7/4

Καβάλα-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 7/4

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Νέστος Χρυσούπολης 7/4

Κεραυνός Πέρνης-ΑΕ Καλαμπακίου 7/4

Αετός Ορφανού-Πανσερραϊκός 7/4

Άρης Αβάτου-Αλέξανδρος Κιλκίς 7/4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 24 αγώνες)

Καβάλα 60

Νέστος Χρυσούπολης 59

Πανσερραϊκός 42

Απόλλων Παραλιμνίου 39

Αετός Ορφανού 39

Αλέξανδρος Κιλκίς 36

Άρης Αβάτου 35

Ορφέας Ξάνθης 33

Κεραυνός Πέρνης 31

ΑΕ Καλαμπακίου 25

Εθνικός Αλεξανδρούπολης 21

Ασπίδα Ξάνθης 20

Εθνικός Σιδηροκάστρου 13

ΠΑΟ Κοσμίου 13

* Ο Κεραυνός Πέρνης έχει -3 βαθμούς.

2ος όμιλος (25η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων-Μακεδονικός 7/4

Ερμής Αμυνταίου-Νίκη Αγκαθιάς 7/4

ΠΟ Τρίγλιας-ΑΣ Γιαννιτσά 7/4

ΑΠΕ Λαγκαδά-Εδεσσαϊκός 7/4

Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας 7/4

Άρης Παλαιοχωρίου-Μελιτέας Μελίτης 7/4

Βέροια-Ολυμπιακός Κυμίνων 7/4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 24 αγώνες)

Βέροια 51

ΠΟ Τρίγλιας 49

Άρης Παλαιοχωρίου 48

Νίκη Αγκαθιάς 47

Εδεσσαϊκός 41

Αλμωπός Αριδαίας 39

Μακεδονικός 36

Αγροτικός Αστέρας 34

ΑΣ Γιαννιτσά 34

Ολυμπιακός Κυμίνων 19

Μελιτέας Μελίτης 18

ΠΑΟ Κουφαλίων 18

ΑΠΕ Λαγκαδά 13

Ερμής Αμυνταίου 12

3ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Μακεδονικός Φούφα-Κρόνος Αργυράδων 7/4

Τηλυκράτης Λευκάδας-Θρίαμβος Σερβιανών 7/4

ΑΕ Λευκίμμης-Σούλι Παραμυθιάς 7/4

Θεσπρωτός-Ναυπακτιακός Αστέρας 7/4

Αχέρων Καναλακίου-Γρεβενά Αεράτα 7/4

ΑΟ Φλωριάδας-Μακεδονικός Σιάτιστας 0-3 (α.α.)

Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 22 αγώνες)

Κρόνος Αργυράδων 42

Μακεδονικός Φούφας 42-23αγ.

Θεσπρωτός 41

Αχέρων Καναλακίου 41

Ναυπακτιακός Αστέρας 40

Σούλι Παραμυθιάς 37

Τηλυκράτης Λευκάδας 36

ΑΕ Λευκίμμης 36

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 32-23αγ.

Θρίαμβος Σερβιανών 30

Μακεδονικός Σιάτιστας 16

Γρεβενά Αεράτα 5

ΑΟ Φλωριάδας -7

* Ο ΑΟ Φλωριάδας έχει -9 βαθμούς στο φετινό πρωτάθλημα και -6 βαθμούς στη νέα σεζόν.

4ος όμιλος (25η αγωνιστική)

ΑΟ Σελλάνων-Θησέας Αγριάς 7/4

ΑΟ Στυλίδας-Πιερικός 7/4

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ολυμπιακός Βόλου 7/4

Νίκη Βόλου-ΑΣ Μετέωρα 7/4

ΓΣ Αλμυρού-Αστέρας Ιτέας 7/4

Απόλλων Μακρυχωρίου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 7/4

Φωκικός-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 (α.α.)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 24 αγώνες)

Ολυμπιακός Βόλου 65

Νίκη Βόλου 63

Αστέρας Ιτέας 42

ΑΣ Μετέωρα 39

ΓΣ Αλμυρού 34

Οικονόμος Τσαριτσάνης 33

Πιερικός 32

Θησέας Αγριάς 32

ΑΟ Σελλάνων 32

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 27

ΑΟ Στυλίδας 24

Απόλλων Μακρυχωρίου 24

Φωκικός 17

Αναγέννηση Καρδίτσας -8

* Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει -9 βαθμούς στο φετινό πρωτάθλημα και -6 βαθμούς στη νέα σεζόν.

5ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πειραιά-Γιούχτας 7/4

Κερατσίνι-ΑΕΕΚ 7/4

Αμπελακιακός-ΟΦ Ιεράπετρας 7/4

ΑΕ Νεάπολης-Ατσαλένιος 7/4

Εθνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας 7/4

Ιωνικός-ΑΟ Επισκοπής 7/4

Ρεπό: Προοδευτική

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 22 αγώνες)

ΟΦ Ιεράπετρας 44

Ιωνικός 41

Εθνικός Πειραιώς 41

ΑΟ Επισκοπής 39

Γιούχτας 36

ΑΕΕΚ 32

Ατσαλένιος 31

Κερατσίνι 30

Προοδευτική 26-23αγ.

Αμπελακιακός 25

ΑΟ Παλαιόχωρας 20

ΑΕ Νεάπολης 10

Ατρόμητος Πειραιά 10-23αγ.

6ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Ιάλυσος-Πανηλειακός 7/4 (13:00)

Παναιγιάλειος-Αστέρας Αμαλιάδας 7/4 (14:15)

Αχαρναϊκός-Φοίβος Κρεμαστής 7/4 (14:15)

Νίκη Τραγανού-Πανμοβριακός 7/4 (14:15)

Διαγόρας Βραχνέικων-Θύελλα Ραφήνας 7/4

Διαγόρας Ρόδου-Παλληνιακός 7/4

Ρεπό: Παμβουπρασιακός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 22 αγώνες)

Ιάλυσος 57

Διαγόρας Ρόδου 51-23αγ.

Παμβουπρασιακός 37-23αγ.

Παλληνιακός 37

Θύελλα Ραφήνας 33

Διαγόρας Βραχνέικων 32

Πανηλειακός 31

Αχαρναϊκός 25

Νίκη Τραγανού 24

Παναιγιάλειος 24

Πανμοβριακός 19

Φοίβος Κρεμαστής 16

Αστέρας Αμαλιάδας 3

7ος όμιλος (21η αγωνιστική)

Θύελλα Καμαρίου-Άγιος Ιερόθεος 2-0

Καλλιθέα-Άγιοι Ανάργυροι 4-1

Απόλλων Ερέτριας-Κόρινθος 2-0

Χαραυγιακός-Χαλκίδα 4-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 21 αγώνες)

Αιγάλεω 53

Αιολικός 40

Ηλυσιακός 35

Πανθηραϊκός 30 -20αγ.

Άγιοι Ανάργυροι 28

Άγιος Ιερόθεος 27

Θύελλα Καμαρίου 26

Καλλιθέα 26

Χαραυγιακός 26

Χαλκίδα 19 -20αγ.

Κόρινθος 18

Απόλλων Ερέτριας 9

8ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Πάμισος Μεσσήνης-ΑΟ Εικοσιμίας 7/4 (12:00)

ΑΟ Κατασταρίου-Πελλάνας Καστορείου 7/4 (15:00)

Ερμιονίδα-Καλαμάτα 7/4

Παναρκαδικός-Ένωση Ασπροπύργου 7/4

Μανδραϊκός-Παναργειακός 7/4

Ένωση Λέρνας-ΑΟ Υπάτου 7/4

Αστέρας Βλαχιώτη-Αμβρυσσέας Διστόμου 7/4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 24 αγώνες)

Ένωση Ασπροπύργου 60

Καλαμάτα 59

Παναργειακός 51

Ερμιονίδα 37

ΑΟ Κατασταρίου 37

Αστέρας Βλαχιώτη 37

Πελλάνας Καστορείου 36

ΑΟ Υπάτου 36

Παναρκαδικός 34

Αμβρυσσέας Διστόμου 27

Μανδραϊκός 25

Ένωση Λέρνας 18

Πάμισος Μεσσήνης 11

ΑΟ Εικοσιμίας 2

Τελευταία ενημέρωση: Σάββατο, 6 Απριλίου 2019, 18:41