Τα αποτελέσματα στο Europa League

Πρώτη καταχώρηση: Τρίτη, 25 Αυγούστου 2020, 21:58
Τα αποτελέσματα στο Europa League

Με μία αναμέτρηση όπου η Ριτεριάι από την Λιθουανία επικράτησε στην παράταση 3-2 της Ντέρι Σίτι από την Ιρλανδία συνεχίστηκε η προκριματική φάση στο Europa League. Αναλυτικά:

Ριτεριάι (Λιθουανία) - Ντέρι Σίτι (Ιρλανδία) 3-2 (παρ.)

Τετάτη 26/8

Προγκρές Νίντερκορν (Λουξεμβούργο) - Ζέτα (Μαυροβούνιο)

Πέμπτη 27/8

Μάριμπορ (Σλοβενία) - Κολερέιν (Βόρεια Ιρλανδία)

Ζρίνσκι (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) - Ντιφερντάνζ (Λουξεμβούργο)

Ρόζενμποργκ (Νορβηγία) - Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία)

Χάμπαρμπι (Σουηδία) - Πούσκας Ακαντέμια (Ουγγαρία)

Βέντσπιλς (Λετονία) - Ντιναμό-Αουτο Τιράσπολ (Μολδαβία)

Άαρχους (Δανία) - Χόνκα (Φινλανδία)

Δε Νιού Σέιντς (Ουαλία) - Ζίλινα (Σλοβακία)

Νέφτσι (Αζερμπαϊτζάν) - Σκούπι (Βόρεια Μακεδονία)

Νόμε Κάλιου (Εσθονία) - Μούρα (Σλοβενία)

Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος) - Σαμπουρτάλο (Γεωργία)

Παρτιζάν (Σερβία) - Ρίγκας Φουτμπόλα Σκόλα (Λετονία)

Στεάουα Βουκουρεστίου (Ρουμανία)- Σιράκ (Αρμενία)

Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Σλοβενία) - Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ (Ισλανδία)

Ζαλγκίρις Βίλνιους (Λιθουανία) - Πάιντε Λιναμέεσκοντ (Εσθονία)

Βαλέτα (Μάλτα) - Μπάλα Τάουν (Ουαλία)

Αμπερντίν (Σκωτία) - Ρούναβικ (Νησιά Φαρόε)

Μάλμε (Σουηδία) - Κρακοβία (Πολωνία)

Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ (Λευκορωσία) - Σφίντουλ Γκεόργκε Σουρουτσένι (Μολδαβία)

Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία) - Ίλβες Τάμπερε (Φινλανδία)

Βαντούζ (Λιχτενστάιν) - Χιμπέρνιανς (Μάλτα)

Κέσλα (Αζερμπαϊτζάν) - Λάτσι (Αλβανία)

Μπόντο Γκλιμτ (Νορβηγία) - Κάουνο Ζαλγκίρις (Λιθουανία)

Μακάμπι Χάιφα (Ισραήλ) - Ζελέζνιτσαρ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)

Λεχ Πόζναν (Πολωνία) - Βαλμιέρα (Λετονία)

B36 Τόρσαβν (Νησιά Φαρόε) - Λεβάντια Ταλίν (Εσθονία)

Χόνβεντ Βουδαπέστης (Ουγγαρία) - Ίντερ Τούρκου (Φινλανδία)

Μάδεργουελ (Σκωτία) - Γκλέντοραν (Βόρεια Ιρλανδία)

Κουκές (Αλβανία) - Σλάβια Σόφιας (Βουλγαρία)

Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία) - Πιάστ Γκλιβίτσε (Πολωνία)

Χαφναρφιόρντουρ (Ισλανδία) - Ντουναΐσκα Στρέντα (Σλοβακία)

Σερβέτ (Ελβετία) - Ρουζόμπεροκ (Σλοβακία)

Χάποελ Μπέερ Σεβά (Ισραήλ) - Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία)

Φεχέρβαρ (Ουγγαρία) - Μποχίμιαν (Ιρλανδία)

Αλασκέρτ (Αρμενία) - Ρένοβα (Βόρεια Μακεδονία)

Ορντάμπασι Σιμκέντ (Καζακστάν) - Μποτοσάνι (Ρουμανία)

ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Βουλγαρία) - Σάιρινς (Μάλτα)

Πετροκούμπ-Χιντσέστι (Μολδαβία) - Μπάτσκα Τόπολα (Σερβία)

Τέουτα (Αλβανία) - Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ (Ισραήλ)

Σουμγκαγίτ Σίτι (Αζερμπαϊτζάν) - Σκεντίγια (Βόρεια Μακεδονία)

Μπόρατς Μπάνια Λούκα (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) - Σουτιέσκα (Μαυροβούνιο)

Καϊράτ Αλμάτι (Καζακστάν) - Νόα (Αρμενία)

Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ (Μαυροβούνιο) - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ (Βουλγαρία)

Λοκομοτίβε Τιφλίδας (Γεωργία) - Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα (Ρουμανία)

Τζιλάνι (Κόσοβο) - ΑΠΟΕΛ (Κύπρος)

Τελευταία ενημέρωση: Τρίτη, 25 Αυγούστου 2020, 22:00