Το πρόγραμμα της Super League 2

Πρώτη καταχώρηση: Τετάρτη, 28 Αυγούστου 2019, 17:27
Το πρόγραμμα της Super League 2

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Super League 2, η πρώτη σέντρα του οποίου θα δοθεί στις 15 Σεπτεμβρίου. Το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

Δόξα Δράμας - Καραϊσκάκης

Απόλλων Πόντου - Χανιά

Απόλλων Λάρισας - Κέρκυρα

Απόλλων Σμύρνης - Εργοτέλης

Παναχαϊκή - ΠΑΣ Γιάννινα

Πλατανιάς - Λεβαδειακός

2η αγωνιστική

Απόλλων Πόντου - Δόξα Δράμας

Καραϊσκάκης - Απόλλων Λάρισας

Χανιά - Απόλλων Σμύρνης

Κέρκυρα - Παναχαϊκή

Εργοτέλης - Πλατανιάς

Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα

3η αγωνιστική

Δόξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας

Απόλλων Σμύρνης - Απόλλων Πόντου

Παναχαϊκή - Καραϊσκάκης

Πλατανιάς - Χανιά

Λεβαδειακός - Κέρκυρα

ΠΑΣ Γιάννινα - Εργοτέλης

4η αγωνιστική

Απόλλων Σμύρνης - Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας - Παναχαϊκή

Απόλλων Πόντου - Πλατανιάς

Καραϊσκάκης - Λεβαδειακός

Χανιά - ΠΑΣ Γιάννινα

Εργοτέλης - Κέρκυρα

5η αγωνιστική

Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή

Πλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης

Λεβαδειακός - Απόλλων Λάρισας

ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Πόντου

Εργοτέλης - Καραϊσκάκης

Κέρκυρα - Χανιά

6η αγωνιστική

Πλατανιάς - Δόξα Δράμας

Παναχαϊκή - Λεβαδειακός

Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα

Απόλλων Λάρισας - Εργοτέλης

Απόλλων Πόντου - Κέρκυρα

Καραϊσκάκης - Χανιά

7η αγωνιστική

Δόξα Δράμας - Λεβαδειακός

ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς

Εργοτέλης - Παναχαϊκή

Κέρκυρα - Απόλλων Σμύρνης

Χανιά - Απόλλων Λάρισας

Καραϊσκάκης - Απόλλων Πόντου

8η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα - Δόξα Δράμας

Λεβαδειακός - Εργοτέλης

Πλατανιάς - Κέρκυρα

Παναχαϊκή - Χανιά

Απόλλων Σμύρνης - Καραϊσκάκης

Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου

9η αγωνιστική

Δόξα Δράμας - Εργοτέλης

Κέρκυρα - ΠΑΣ Γιάννινα

Χανιά - Λεβαδειακός

Καραϊσκάκης - Πλατανιάς

Απόλλων Πόντου - Παναχαϊκή

Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Σμύρνης

10η αγωνιστική

Κέρκυρα - Δόξα Δράμας

Εργοτέλης - Χανιά

ΠΑΣ Γιάννινα - Καραϊσκάκης

Λεβαδειακός - Απόλλων Πόντου

Πλατανιάς - Απόλλων Λάρισας

Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης

11η αγωνιστική

Χανιά - Δόξα Δράμας

Καραϊσκάκης - Κέρκυρα

Απόλλων Πόντου - Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας - ΠΑΣ Γιάννινα

Απόλλων Σμύρνης - Λεβαδειακός

Παναχαϊκή - Πλατανιάς

Τελευταία ενημέρωση: Τετάρτη, 28 Αυγούστου 2019, 17:29