Γ' Εθνική: Πρώτος ο Πανιώνιος, 1-0 τον Αήττητο - Όλα τα αποτελέσματα

Πρώτη καταχώρηση: Κυριακή, 11 Απριλίου 2021, 19:18
Γ' Εθνική: Πρώτος ο Πανιώνιος, 1-0 τον Αήττητο - Όλα τα αποτελέσματα

Στην επανέναρξη της Γ’ Εθνικής ο Πανιώνιος επικράτησε 1-0 του Αήττητου στα Σπάτα στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής και παρέμεινε πρώτος στον 6ο όμιλο. Δείτε όλα τα αποτελέσματα των δέκα ομίλων της Γ' ΕΘνικής:

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 0-1

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Νέστος Χρυσούπολης 1-2

ΑΕ Αμπελοκήπων-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Αλεξανδρούπολη FC 2-1

Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου 1-0

Εθνικός Σοχού-Πανδραμαϊκός 0-2

Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Διδυμοτείχου 2-1

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-ΑΕ Εύοσμου 1-1

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αναγέννηση Πλαγιάς 0-1

Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς 3-0

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός 1-1

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 2-2

Εθνικός Γιαννιτσών-ΑΣ Γιαννιτσά 0-2

Αετός Βαρβάρας-Θερμαϊκός 2-0

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος

Ατρόμητος Παλαμά-Αετός Μακρυχωρίου 1-0

ΑΣ Μετέωρα-Κοζάνη FC 1-1

Μακεδονικός Φούφα-Αναγέννηση Καρδίτσας 1-4

Ερμής Αμυνταίου-Δίας Δίου  0-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΠΟ Ελασσόνας 0-2

ΑΟ Σελλάνων-ΠΟ Φήκης (Τετάρτη 14/4 – 16:30)

Εθνικός Κεραμιδίου-Ηρακλής Λάρισας 2-0

Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

4ος όμιλος

Φωκικός-Θησέας Αγριάς 2-2 

ΓΣ Αλμυρού-Ηρακλής Ψαχνών 0-2

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Υπάτου 0-0

Οπούντιος Μαρτίνου-Αταλάντη 0-3 α.α

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-0

Ρεπό: Νέα Αρτάκη

5ος όμιλος

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΑΕ Λευκίμμης 0-0

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 2-0

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-Θύελλα Κατσικάς 2-0

ΟΦΑΜ-ΠΑΣ Πρέβεζα 1-1

Παναγρινιακός-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-0

Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Μεσολογγίου 0-0

Κέρκυρα-Αμβρακικός Λουτρού 1-0

6ος όμιλος

Πανναξιακός-Ηλιούπολη 3-2

Φωστήρας-ΑΕ Μυκόνου 2-0

Αήττητος Σπάτων-Πανιώνιος 0-1

Χαραυγιακός-Μαρκό 1-1

Προοδευτική-Εθνικός 2-0

Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

7ος όμιλος

Πανναυπλιακός 2017-Ερμιονίδα 0-0

Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Άγιος Ιερόθεος 1-3

ΠΑΟ Ρουφ-Άρης Σκάλας 3-1

Παναρκαδικός-Μολαϊκός 2-1

Πανγυθεατικός-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1

Κορωνίδας Κοιλάδας-Κηφισιά 0-1

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

8ος όμιλος

Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αετός Λουτρών 2-2

ΑΟ Καραβά-ΑΟ Πυλίου Κω 3-2

Αιολικός-ΑΠΕ Μικρασιατική 1-0

Κερατσίνι-Ακράτητος 1-0

Αστέρας Βάρης-Πανελευσινιακός (αναβολή)

Αίας Σαλαμίνας-Θύελλα Ραφήνας 0-1

9ος όμιλος

Παλληξουριακός-Θύελλα Πατρών 0-1

ΑΟ Τσιλιβή-ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1

Εθνικός Σκουλικάδου-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-3

Πάμισος Μεσσήνης-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0

ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-1

Παναιγιάλειος-Αίας Γαστούνης 0-2

Ρεπό: Αχαϊκή

10ος όμιλος

Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-0

ΑΕ Νεάπολης-Αλμυρός Γαζίου 0-0

Πόρος-Άγιος Νικόλαος 0-2 

ΑΟ Δαμάστας-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α

Ρεθυμνιακός-Αστέρας Ρεθύμνου 1-0

Ηρόδοτος-Πλατανιάς 3-0

Ατσαλένιος-Άρης Σούδας 2-2

Αναγέννηση Ιεράπετρας -Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α

Τελευταία ενημέρωση: Κυριακή, 11 Απριλίου 2021, 19:23