Χάντμπολ: Το πρόγραμμα της περιόδου 2016-17

Χάντμπολ: Το πρόγραμμα της περιόδου 2016-17
Πραγματοποιήθηκαν στο Μουσείο της Ακρόπολης η κλήρωση των πρωταθλημάτων Handball Premier, Α1 Γυναικών και Α2 Ανδρών.


Handball Premier
24.09.2016 1η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 21.01.2017
Π.Α.Ο.Κ. - Άρης Νίκαιας
Διομήδης Άργους - Α.Ε.Κ.
Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ - Φοίβος Συκεών
Νικητής Μπαράζ - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Φίλιππος Βέροιας
Αερωπός Έδεσσας - Α.Σ.Ε. Δούκα

01.10.2016 2η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 28.01.2017
Αερωπός Έδεσσας - Π.Α.Ο.Κ.
Άρης Νίκαιας - Διομήδης Άργους
Α.Ε.Κ. - Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ
Φοίβος Συκεών - Νικητής Μπαράζ
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Α.Σ.Ε. Δούκα - Φίλιππος Βέροιας

08.10.2016 3η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 04.02.2017
Διομήδης Άργους - Αερωπός Έδεσσας
Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ - Άρης Νίκαιας
Νικητής Μπαράζ - Α.Ε.Κ.
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Φοίβος Συκεών
Φίλιππος Βέροιας - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ.Ε. Δούκα

15.10.2016 4η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 11.02.2017
Αερωπός Έδεσσας - Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. - Διομήδης Άργους
Άρης Νίκαιας - Νικητής Μπαράζ
Α.Ε.Κ. - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Φοίβος Συκεών - Φίλιππος Βέροιας
Α.Σ.Ε. Δούκα - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

22.10.2016 5η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 18.02.2017
Νικητής Μπαράζ - Αερωπός Έδεσσας
Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Άρης Νίκαιας
Φίλιππος Βέροιας - Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους - Α.Σ.Ε. Δούκα

29.10.2016 6η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 04.03.2017
Αερωπός Έδεσσας - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Π.Α.Ο.Κ. - Νικητής Μπαράζ
Διομήδης Άργους - Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ
Άρης Νίκαιας - Φίλιππος Βέροιας
Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Σ.Ε. Δούκα - Φοίβος Συκεών

12.11.2016 7η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 11.03.2017
Φίλιππος Βέροιας - Αερωπός Έδεσσας
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Π.Α.Ο.Κ.
Νικητής Μπαράζ - Διομήδης Άργους
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Άρης Νίκαιας
Φοίβος Συκεών - Α.Ε.Κ.
Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ - Α.Σ.Ε. Δούκα

19.11.2016 8η Αγωνιστική - 19η Αγωνιστική 26.03.2017
Αερωπός Έδεσσας - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Π.Α.Ο.Κ. - Φίλιππος Βέροιας
Διομήδης Άργους - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ - Νικητής Μπαράζ
Άρης Νίκαιας - Φοίβος Συκεών
Α.Σ.Ε. Δούκα - Α.Ε.Κ.
26.11.2016 9η Αγωνιστική - 20η Αγωνιστική 01.04.2017
Φοίβος Συκεών - Αερωπός Έδεσσας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Π.Α.Ο.Κ.
Φίλιππος Βέροιας - Διομήδης Άργους
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ
Α.Ε.Κ. - Άρης Νίκαιας
Νικητής Μπαράζ - Α.Σ.Ε. Δούκα

10.12.2016 10η Αγωνιστική - 21η Αγωνιστική 08.04.2017
Αερωπός Έδεσσας - Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. - Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ - Φίλιππος Βέροιας
Νικητής Μπαράζ - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Α.Σ.Ε. Δούκα - Άρης Νίκαιας

17.12.2016 11η Αγωνιστική - 22η Αγωνιστική 22.04.2017
Άρης Νίκαιας - Αερωπός Έδεσσας
Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
Φοίβος Συκεών - Διομήδης Άργους
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Ι.Ε.Κ. Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ
Φίλιππος Βέροιας - Νικητής Μπαράζ
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Α.Σ.Ε. Δούκα

A1 Γυναικών
15.10.2016 1η Αγωνιστική - 10η Αγωνιστική 21.01.2017
Αμύντας Αμυνταίου - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος
Αρίων Πτολεμαΐδας - Φίλιππος Βέροιας
Παναιτωλικός - Φιλώτας Φλώρινας
HONDA Πανόραμα - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας

22.10.2016 2η Αγωνιστική - 11η Αγωνιστική 04.02.2017
Π.Α.Ο.Κ. - Αμύντας Αμυνταίου
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - Αρίων Πτολεμαΐδας
Φίλιππος Βέροιας - Παναιτωλικός
Φιλώτας Φλώρινας - HONDA Πανόραμα
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών

29.10.2016 3η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 11.02.2017
Αρίων Πτολεμαΐδας - Π.Α.Ο.Κ.
Παναιτωλικός - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος
HONDA Πανόραμα - Φίλιππος Βέροιας
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Φιλώτας Φλώρινας
Αμύντας Αμυνταίου - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας

05.11.2016 4η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 25.02.2017
Π.Α.Ο.Κ. - Παναιτωλικός
Αμύντας Αμυνταίου - Αρίων Πτολεμαΐδας
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - HONDA Πανόραμα
Φίλιππος Βέροιας - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας - Φιλώτας Φλώρινας

12.11.2016 5η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 04.03.2017
HONDA Πανόραμα - Π.Α.Ο.Κ.
Παναιτωλικός - Αμύντας Αμυνταίου
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος
Φιλώτας Φλώρινας - Φίλιππος Βέροιας
Αρίων Πτολεμαΐδας - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας

03.12.2016 6η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 25.03.2017
Π.Α.Ο.Κ. - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Αμύντας Αμυνταίου - HONDA Πανόραμα
Αρίων Πτολεμαΐδας - Παναιτωλικός
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - Φιλώτας Φλώρινας
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας - Φίλιππος Βέροιας

10.12.2016 7η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 08.04.2017
Φιλώτας Φλώρινας - Π.Α.Ο.Κ.
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Αμύντας Αμυνταίου
HONDA Πανόραμα - Αρίων Πτολεμαΐδας
Φίλιππος Βέροιας - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος
Παναιτωλικός - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας

17.12.2016 8η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 22.04.2017
Π.Α.Ο.Κ. - Φίλιππος Βέροιας
Αμύντας Αμυνταίου - Φιλώτας Φλώρινας
Αρίων Πτολεμαΐδας - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Παναιτωλικός - HONDA Πανόραμα
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος

14.01.2017 9η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 29.04.2017
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - Π.Α.Ο.Κ.
Φίλιππος Βέροιας - Αμύντας Αμυνταίου
Φιλώτας Φλώρινας - Αρίων Πτολεμαΐδας
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Παναιτωλικός
HONDA Πανόραμα - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας

Α2 Ανδρών (1ος όμιλος)
08.10.2016 1η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 21.01.2017
Ο.Φ. Ν.Ιωνίας - Γ.Α.Σ. Καματερού
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Αναγέννηση Βύρωνα
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Θρίαμβος Αθηνών
Έσπερος Καλλιθέας - Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων
Σεριφάτο Αιγίου - Αγριά Βόλου Κένταυρος

15.10.2016 2η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 28.01.2017
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Ο.Φ. Ν.Ιωνίας
Γ.Α.Σ. Καματερού - Ολυμπιακός Κερατσινίου
Αναγέννηση Βύρωνα - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Θρίαμβος Αθηνών - Έσπερος Καλλιθέας
Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων - Σεριφάτο Αιγίου

22.10.2016 3η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 04.02.2017
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Γ.Α.Σ. Καματερού
Έσπερος Καλλιθέας - Αναγέννηση Βύρωνα
Σεριφάτο Αιγίου - Θρίαμβος Αθηνών
Αγριά Βόλου Κένταυρος - Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων

29.10.2016 4η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 11.02.2017
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Ο.Φ. Ν.Ιωνίας - Ολυμπιακός Κερατσινίου
Γ.Α.Σ. Καματερού - Έσπερος Καλλιθέας
Αναγέννηση Βύρωνα - Σεριφάτο Αιγίου
Θρίαμβος Αθηνών - Αγριά Βόλου Κένταυρος

05.11.2016 5η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 18.02.2017
Έσπερος Καλλιθέας - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Ο.Φ. Ν.Ιωνίας
Σεριφάτο Αιγίου - Γ.Α.Σ. Καματερού
Αγριά Βόλου Κένταυρος - Αναγέννηση Βύρωνα
Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων - Θρίαμβος Αθηνών

12.11.2016 6η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 04.03.2017
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Σεριφάτο Αιγίου
Ο.Φ. Ν.Ιωνίας - Έσπερος Καλλιθέας
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Γ.Α.Σ. Καματερού - Αγριά Βόλου Κένταυρος
Αναγέννηση Βύρωνα - Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων

19.11.2016 7η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 11.03.2017
Αγριά Βόλου Κένταυρος - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Σεριφάτο Αιγίου - Ο.Φ. Ν.Ιωνίας
Έσπερος Καλλιθέας - Ολυμπιακός Κερατσινίου
Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων - Γ.Α.Σ. Καματερού
Θρίαμβος Αθηνών - Αναγέννηση Βύρωνα

26.11.2016 8η Αγωνιστική - 19η Αγωνιστική 01.04.2017
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων
Ο.Φ. Ν.Ιωνίας - Αγριά Βόλου Κένταυρος
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Σεριφάτο Αιγίου
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Έσπερος Καλλιθέας
Γ.Α.Σ. Καματερού - Θρίαμβος Αθηνών
10.12.2016 9η Αγωνιστική - 20η Αγωνιστική 08.04.2017
Θρίαμβος Αθηνών - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων - Ο.Φ. Ν.Ιωνίας
Αγριά Βόλου Κένταυρος - Ολυμπιακός Κερατσινίου
Σεριφάτο Αιγίου - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Αναγέννηση Βύρωνα - Γ.Α.Σ. Καματερού

17.12.2016 10η Αγωνιστική - 21η Αγωνιστική 22.04.2017
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - Αναγέννηση Βύρωνα
Ο.Φ. Ν.Ιωνίας - Θρίαμβος Αθηνών
Ολυμπιακός Κερατσινίου - Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας - Αγριά Βόλου Κένταυρος
Έσπερος Καλλιθέας - Σεριφάτο Αιγίου

14.01.2017 11η Αγωνιστική - 22η Αγωνιστική 29.04.2017
Γ.Α.Σ. Καματερού - Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Αναγέννηση Βύρωνα - Ο.Φ. Ν.Ιωνίας
Θρίαμβος Αθηνών - Ολυμπιακός Κερατσινίου
Ε.Σ.Ν. Βριλησσίων - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Αγριά Βόλου Κένταυρος - Έσπερος Καλλιθέας


Α2 Ανδρών (2ος όμιλος)
15.10.2016 1η Αγωνιστική - 10η Αγωνιστική 21.01.2017
Α.Ο. Ιωαννίνων - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Φαίακας Κέρκυρας - Κύκλωπες Αλεξ/πολης
Αρχέλαος Κατερίνης - Δίας Πολίχνης
Πρωτέας Άρτας - Χ.Α.Ν.Θ.
Ζαφειράκης Νάουσας - Γ.Σ. Δράμα 1986

22.10.2016 2η Αγωνιστική - 11η Αγωνιστική 28.01.2017
Ζαφειράκης Νάουσας - Α.Ο. Ιωαννίνων
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Φαίακας Κέρκυρας
Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Αρχέλαος Κατερίνης
Δίας Πολίχνης - Πρωτέας Άρτας
Γ.Σ. Δράμα 1986 - Χ.Α.Ν.Θ.

29.10.2016 3η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 04.02.2017
Φαίακας Κέρκυρας - Ζαφειράκης Νάουσας
Αρχέλαος Κατερίνης - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Πρωτέας Άρτας - Κύκλωπες Αλεξ/πολης
Χ.Α.Ν.Θ. - Δίας Πολίχνης
Α.Ο. Ιωαννίνων - Γ.Σ. Δράμα 1986

05.11.2016 4η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 11.02.2017
Ζαφειράκης Νάουσας - Αρχέλαος Κατερίνης
Α.Ο. Ιωαννίνων - Φαίακας Κέρκυρας
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Πρωτέας Άρτας
Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Χ.Α.Ν.Θ.
Γ.Σ. Δράμα 1986 - Δίας Πολίχνης

12.11.2016 5η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 18.02.2017
Πρωτέας Άρτας - Ζαφειράκης Νάουσας
Αρχέλαος Κατερίνης - Α.Ο. Ιωαννίνων
Χ.Α.Ν.Θ. - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Δίας Πολίχνης - Κύκλωπες Αλεξ/πολης
Φαίακας Κέρκυρας - Γ.Σ. Δράμα 1986

19.11.2016 6η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 04.03.2017
Ζαφειράκης Νάουσας - Χ.Α.Ν.Θ.
Α.Ο. Ιωαννίνων - Πρωτέας Άρτας
Φαίακας Κέρκυρας - Αρχέλαος Κατερίνης
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Δίας Πολίχνης
Γ.Σ. Δράμα 1986 - Κύκλωπες Αλεξ/πολης

26.11.2016 7η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 11.03.2017
Δίας Πολίχνης - Ζαφειράκης Νάουσας
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Ο. Ιωαννίνων
Πρωτέας Άρτας - Φαίακας Κέρκυρας
Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Αρχέλαος Κατερίνης - Γ.Σ. Δράμα 1986

10.12.2016 8η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 01.04.2017
Ζαφειράκης Νάουσας - Κύκλωπες Αλεξ/πολης
Α.Ο. Ιωαννίνων - Δίας Πολίχνης
Φαίακας Κέρκυρας - Χ.Α.Ν.Θ.
Αρχέλαος Κατερίνης - Πρωτέας Άρτας
Γ.Σ. Δράμα 1986 - Γ.Α.Σ. Κιλκίς

17.12.2016 9η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 08.04.2017
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Ζαφειράκης Νάουσας
Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Α.Ο. Ιωαννίνων
Δίας Πολίχνης - Φαίακας Κέρκυρας
Χ.Α.Ν.Θ. - Αρχέλαος Κατερίνης
Πρωτέας Άρτας - Γ.Σ. Δράμα 1986

Τελευταία ενημέρωση: Τετάρτη, 20 Ιουλίου 2016, 22:10