«Σταυρός του Νότου»: Μουσικό πρόγραμμα Ιανουαρίου 2016

Πρώτη καταχώρηση: Πέμπτη, 7 Ιανουαρίου 2016, 02:29
«Σταυρός του Νότου»: Μουσικό πρόγραμμα  Ιανουαρίου 2016
Ο Σταυρός του Νότου ανακοίνωσε το μουσικό πρόγραμμα του Ιανουαρίου 2016 για τις τρεις σκηνές του.

Παρασκευή 1/1 Μίλτος Πασχαλίδης - Σταυρός του Νότου Κεντρική σκηνή

Παρασκευή 1/1 Πάνος Μουζουράκης -Σταυρός του Νότου Club

Σάββατο 2/1 Μίλτος Πασχαλίδης - Σταυρός του Νότου Κεντρική σκηνή

Σάββατο 2/1 Ορφέας Περίδης και Λιζέτα Καλημέρη - Σταυρός του Νότου Plus

Σάββατο 2/1 Σπύρος Γραμμένος - Σταυρός του Νότου Club ώρα έναρξης: 22:00

Σάββατο 2/1 House Band: Πέτρος Μπουσουλόπουλος, Μυριέλλα Κουρέντη, Αντώνης Bλάχος Special guest:

Βαγγέλης Ασημάκης - σταυρός του νότου Club ώρα έναρξης: 23:30

Δευτέρα 4/1 Μαρία Παπαγεωργίου - Σταυρός του Νότου Club

Τετάρτη 6/1 Bandaloud -Σταυρός του Νότου Plus [Τελευταία παράσταση]

Πέμπτη 7/1 Λεωνίδας Μπαλάφας - Σταυρός του Νότου Club

Παρασκευή 8/1 Μίλτος Πασχαλίδης - Σταυρός του Νότου Κεντρική σκηνή

Παρασκευή 8/1 Πάνος Μουζουράκης - Σταυρός του Νότου Club [Τελευταία παράσταση]

Σάββατο 9/1 Μίλτος Πασχαλίδης - Σταυρός του Νότου Κεντρική σκηνή [Τελευταία παράσταση]

Σάββατο 9/1 Ορφέας Περίδης και Λιζέτα Καλημέρη - Σταυρός του Νότου Plus [Τελευταία παράσταση]

Σάββατο 9/1 Σπύρος Γραμμένος - Σταυρός του Νότου Club ώρα έναρξης: 22:00 [Τελευταία παράσταση]

Σάββατο 9/1 House Band: Πέτρος Μπουσουλόπουλος, Μυριέλλα Κουρέντη, Αντώνης Βλάχος Special guest:

Βαγγέλης Ασημάκης -Σταυρός του Νότου Club ώρα έναρξης: 23:30

Δευτέρα 11/1 Μαρία Παπαγεωργίου -Σταυρός του Νότου Club

Πέμπτη 14/1 Λεωνίδας Μπαλάφας - Σταυρός του Νότου Club [Τελευταία παράσταση]

Παρασκευή 15/1 Σωκράτης Μάλαμας - Σταυρός του Νότου Κεντρική σκηνή [Έναρξη]

Παρασκευή 15/1 Γεωργία Νταγάκη και Σταύρος Σιόλας - Σταυρός του Νότου Club [Έναρξη]

Σάββατο 16/1 Σωκράτης Μάλαμας -Σταυρός του Νότου Κεντρική σκηνή

Σάββατο 16/1 Μύρωνας Στρατής και Ησαΐας Ματιάμπα - Σταυρός του Νότου Plus [Έναρξη]

Σάββατο 16/1 House Band: Πέτρος Mπουσουλόπουλος, Μυριέλλα Κουρέντη, Αντώνης Βλάχος Special Guest:

Βαγγέλης Ασημάκης - Σταυρός του Νότου Club ώρα έναρξης: 22:30

Δευτέρα 18/1 Μαρία Παπαγεωργίου Σταυρός του Νότου Club

Παρασκευή 22/1 Σωκράτης Μάλαμας - Σταυρός του Νότου Κεντρική σκηνή

Παρασκευή 22/1 Γεωργία Νταγάκη και Σταύρος Σιόλας -Σταυρός του Νότου Club

Παρασκευή 22/1 Χάρης Μακρής - Σταυρός του Νότου Plus

Σάββατο 23/1 Σωκράτης Mάλαμας - Σταυρός του Νότου Κεντρική σκηνή

Σάββατο 23/1 Μύρωνας Στρατής και Ησαΐας Ματιάμπα - Σταυρός του Νότου Plus

Σάββατο 23/1 House Band: Πέτρος Μπουσουλόπουλος, Μυριέλλα Κουρεντή, Αντώνης Βλάχος Special Guest:

Βαγγέλης Ασημάκης -Σταυρός του Νότου Club ώρα έναρξης: 22:30

Δευτέρα 25/1 Μαρία Παπαγεωργίου - Σταυρός του Νότου Club

Τετάρτη 27/1 Ορέστης Nτάντος - Σταυρός του Νότου Club

Πέμπτη 28/1 Pantelis Live-Σταυρός του Νότου Club

Πέμπτη 28/1 Μάνος Αχαλινωτόπουλος και Haig Yazdjian -Σταυρός του Νότου Plus

Παρασκευή 29/1 Σωκράτης Μάλαμας - Σταυρός του Νότου Κεντρική σκηνή

Παρασκευή 29/1 Γεωργία Νταγάκη και Σταύρος Σιόλας - Σταυρός του Νότου Club [Τελευταία παράσταση]

Παρασκευή 29/1 Γιάννα βασιλείου - Σταυρός του Νότου Plus [Έναρξη]

Σάββατο 30/1 Σωκράτης Mάλαμας -Σταυρός του Νότου Κεντρική σκηνή

Σάββατο 30/1 Μύρωνας Στρατής και Ησαΐας Ματιάμπα - Σταυρός του Νότου Plus

Σάββατο 30/1 House Band: Πέτρος Μπουσουλόπουλος, Μυριέλλα Κουρεντή, Αντώνης Βλάχος Special Guest:

Βαγγέλης Ασημάκης -Σταυρός του Νότου Club ώρα έναρξης: 22:30

Τελευταία ενημέρωση: Πέμπτη, 7 Ιανουαρίου 2016, 02:29