Η τύχη και η έμπνευση ενός παίκτη του «Πάμε ΣΤΟΙΧΗΜΑ» μπορεί να «καθυστέρησαν», αλλά στο τέλος τον αντάμειψαν πλουσιοπάροχα. Ένα γκολ στο 90΄ του Παλόσι της Κιέβο, που μείωσε σε 2-1 για την ομάδα του στον αγώνα με τη Σαμπντόρια, και αυτό του Ζερμέν της Μονακό στο τρίτο, και τελευταίο, λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα Μονπελιέ-Μονακό 0-1, στάθηκαν αρκετά να εκτοξεύσουν τα κέρδη του στα 6.037 ευρώ. Το σύστημα ήταν σε ζητούμενα 3-4-5 και τα κέρδη του αυξήθηκαν με την απόδοση 12,00 που έκανε διάνα στον αγώνα Εϊμπάρ-Βιγιαρεάλ (1/Χ ημίχρονο/τελικό).

Το τυχερό δελτίο, αξίας 4,80 ευρώ, που κατατέθηκε στο πρακτορείο του κ. Δημήτρη Κριτόπουλου στη Θεσσαλονίκη, περιελάμβανε σωστή πρόβλεψη σε τέσσερα παιχνίδια «ημίχρονο/τελικό» και ένα «ακριβές σκορ».

ΚΩΔ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΟΔ.