Super League: Το πρόγραμμα της σεζόν 2018-19

Super League: Το πρόγραμμα της σεζόν 2018-19
Το zougla.gr σας παρουσιάζει ολόκληρο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Super League για τη σεζόν 2018-19. Αναλυτικά:

1η Αγωνιστική 16η


ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα 2-0
Παναιτωλικός-Ατρόμητος 1-2
ΠΑΟK-Αστέρας 1-0
Απόλλων Σμύρνης-Λάρισα 0-1
Ξάνθη-Παναθηναϊκός 0-1
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός 1-0
Πανιώνιος-ΟΦΗ 2-2
Λαμία-Άρης 0-3

2η Αγωνιστική 17η

Παναιτωλικός-ΟΦΗ 2-1
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 0-1
Ατρόμητος-Ξάνθη 0-0
Αστέρας-ΑΕΚ 0-1
Παναθηναϊκός-Λαμία 3-1
Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα 5-0
Άρης-ΑΕΛ 2-0
Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης 1-0

3η Αγωνιστική 18η

ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 1-3
Ξάνθη-Παναιτωλικός 1-1
ΑΕΚ-Πανιώνιος 4-0
Ατρόμητος-Λαμία 1-0
Ολυμπιακός-Αστέρας 2-1
ΑΕΛ-Παναθηναϊκός 1-3
Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα 1-2
Άρης-Λεβαδειακός 2-0

4η Αγωνιστική 19η
Ατρόμητος-ΑΕΛ 2-0
Αστέρας-Απόλλων Σμύρνης 2-0
ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης 1-0
Ξάνθη-ΟΦΗ 3-0
Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός 3-0
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 2-0
Παναιτωλικός-Λαμία 2-2
Πανιώνιος-Ολυμπιακός 0-1

5η Αγωνιστική 20η

ΟΦΗ-ΑΕΚ
Λαμία-Ξάνθη
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
ΑΕΛ-Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης-Πανιώνιος
Λεβαδειακός-Ατρόμητος
Άρης-Αστέρας

6η Αγωνιστική 21η

Λαμία-ΟΦΗ
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Ξάνθη-ΑΕΛ
ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός-Λεβαδειακός
Πανιώνιος-Άρης
Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας-Παναθηναϊκός

7η Αγωνιστική 22η

ΟΦΗ-Ολυμπιακός
ΑΕΛ-Λαμία
Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ
Λεβαδειακός-Ξάνθη
Άρης-ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Πανιώνιος
Ατρόμητος-Αστέρας

8η Αγωνιστική 23η
ΑΕΛ-ΟΦΗ
Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης
Λαμία-Λεβαδειακός
ΑΕΚ-Άρης
Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός-Αστέρας
Πανιώνιος-Ατρόμητος

9η Αγωνιστική 24η

ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός-ΑΕΛ
Άρης-Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία
Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
Αστέρας-Ξάνθη
Ατρόμητος-ΠΑΟΚ
Πανιώνιος-Παναιτωλικός

10η Αγωνιστική 25η

Λεβαδειακός-ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης-Άρης
ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Λαμία-Αστέρας
ΑΕΚ-Ατρόμητος
Ξάνθη-Πανιώνιος
ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός

11η Αγωνιστική 26η

ΟΦΗ-Άρης
ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης
Αστέρας-ΑΕΛ
Ατρόμητος-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-Λαμία
Παναιτωλικός-ΑΕΚ
ΠΑΟΚ-Ξάνθη

12η Αγωνιστική 27η

ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ
Άρης-Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός-Αστέρας
Απόλλων Σμύρνης-Ατρόμητος
ΑΕΛ-Πανιώνιος
Ολυμπιακός-Παναιτωλικός
Λαμία-ΠΑΟΚ
ΑΕΚ-Ξάνθη

13η Αγωνιστική 28η

ΟΦΗ-Παναθηναϊκός
Αστέρας-ΠΑΣ Γιάννινα
Ατρόμητος-Άρης
Πανιώνιος-Λεβαδειακός
Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ-ΑΕΛ
Ξάνθη-Ολυμπιακός
ΑΕΚ-Λαμία

14η Αγωνιστική 29η

Αστέρας-ΟΦΗ
Παναθηναϊκός-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος
Άρης-Παναιτωλικός
Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ
Απόλλων Σμύρνης-Ξάνθη
ΑΕΛ-ΑΕΚ
Ολυμπιακός-Λαμία

15η Αγωνιστική 30η

ΟΦΗ-Ατρόμητος
Πανιώνιος-Αστέρας
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη-Άρης
ΑΕΚ-Λεβαδειακός
Λαμία-Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός-ΑΕΛ

Τελευταία ενημέρωση: Δευτέρα, 24 Σεπτεμβρίου 2018, 21:22