Τα δρομολόγια των πλοίων από τη Μεγάλη Παρασκευή 13/04/2012 έως και την Τρίτη του Πάσχα 17/4/2012 ανακοίνωσε το Υπιουργείο Ανάπτυξης Ανταγωνιστικότητας και Ναυτιλίας.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ |
Μ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 |
|
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ |
|
|
ΩΡΑ |
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ |
ΠΛΟΙΟ |
7:25 |
ΚΥΘΝΟΣ, ΣΕΡΙΦΟΣ, ΜΗΛΟΣ, ΚΙΜΩΛΟΣ |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
7:25 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ |
7:30 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
HIGHSPEED 4 |
7:30 |
ΣΕΡΙΦΟΣ, ΣΙΦΝΟΣ, ΜΗΛΟΣ |
SPEEDRUNNER IV |
7:55 |
ΣΕΡΙΦΟΣ, ΣΙΦΝΟΣ, ΚΙΜΩΛΟΣ, ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ, ΣΙΚΙΝΟΣ, ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ |
9:00 |
ΣΥΡΟΣ, ΤΗΝΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 |
12:00 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΟΛΥΜΠΙΚ ΤΣΑΜΠΙΟΝ |
12:30 |
ΚΥΘΗΡΑ, ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ, ΚΙΣΣΑΜΟΣ |
Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ |
13.00 |
ΣΥΡΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ, ΕΥΔΗΛΟΣ, ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ, ΒΑΘΥ |
ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ |
17:30 |
ΧΙΟΣ, ΜΥΤΙΛΗΝΗ |
ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ |
17:30 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΑ, ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ, ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ, ΚΑΤΑΠΟΛΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ |
21:00 |
ΧΑΝΙΑ |
ΛΑΤΩ |
21:30 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ |
22:30 |
ΣΥΡΟΣ, ΠΑΤΜΟΣ, ΛΕΡΟΣ, ΚΩΣ, ΡΟΔΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 |
|
M. ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 |
|
|
|
|
ΩΡΑ |
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ |
ΠΛΟΙΟ |
7:25 |
ΚΥΘΝΟΣ, ΣΕΡΙΦΟΣ, ΣΙΦΝΟΣ, ΜΗΛΟΣ |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
7:25 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ |
7:30 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
HIGHSPEED 4 |
7:30 |
ΣΕΡΙΦΟΣ, ΣΙΦΝΟΣ, ΜΗΛΟΣ |
SPEEDRUNNER IV |
7:35 |
ΣΥΡΟΣ, ΤΗΝΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ |
12:30 |
ΧΑΝΙΑ |
ΕΛΥΡΟΣ |
17:30 |
ΣΥΡΟΣ, ΠΑΡΟΣ ΝΑΞΟΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΑ, ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ, ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ, ΚΑΤΑΠΟΛΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΣΧΑ 15 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 |
|
|
|
|
ΩΡΑ |
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ |
ΠΛΟΙΟ |
19:00 |
ΘΗΡΑ, ΚΩΣ, ΡΟΔΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 |
21:30 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ |
|
ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΣΧΑ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 |
|
|
|
|
ΩΡΑ |
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ |
ΠΛΟΙΟ |
7:25 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ |
7:30 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
HIGHSPEED 4 |
7:35 |
ΣΥΡΟΣ, ΤΗΝΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ |
11:00 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ |
12:00 |
ΣΕΡΙΦΟΣ, ΣΙΦΝΟΣ, ΜΗΛΟΣ |
SPEEDRUNNER IV |
12:30 |
ΧΙΟΣ, ΜΥΤΙΛΗΝΗ |
ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ |
17:30 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΔΟΝΟΥΣΑ, ΑΙΓΙΑΛΗ, ΑΤΥΠΑΛΑΙΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ |
18:15 |
ΝΑΞΟΣ, ΠΑΡΟΣ |
HIGHSPEED 4 |
21:00 |
ΧΑΝΙΑ |
ΛΑΤΩ |
21:30 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΣΟΥΠΕΡΦΑΣΤ XII |
21:30 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ |
23.00 |
ΕΥΔΗΛΟΣ, ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ, ΒΑΘΥ |
ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ |
23:30 |
ΣΥΡΟΣ, ΚΩΣ, ΡΟΔΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 |
|
ΤΡΙΤΗ ΠΑΣΧΑ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 |
|
|
|
|
ΩΡΑ |
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ |
ΠΛΟΙΟ |
7:25 |
ΚΙΜΩΛΟΣ, ΜΗΛΟΣ, ΚΥΘΝΟΣ |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
7:25 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ |
7:30 |
ΠΑΡΟΣ, ΝΑΞΟΣ, ΙΟΣ, ΘΗΡΑ |
HIGHSPEED 4 |
7:35 |
ΣΥΡΟΣ, ΤΗΝΟΣ, ΜΥΚΟΝΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ |
8:00 |
ΣΕΡΙΦΟΣ, ΣΙΦΝΟΣ |
ΑΔ. ΚΟΡΑΗΣ |
9:00 |
ΧΑΝΙΑ |
ΕΛΥΡΟΣ |
11:00 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ |
12:00 |
ΣΕΡΙΦΟΣ, ΣΙΦΝΟΣ, ΜΗΛΟΣ |
SPEEDRUNNER IV |
12:30 |
ΧΙΟΣ, ΜΥΤΙΛΗΝΗ |
ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ |
15:00 |
ΠΑΤΜΟΣ, ΛΕΙΨΟΙ, ΛΕΡΟΣ, ΚΑΛΥΜΝΟΣ, ΚΩΣ, ΣΥΜΗ, ΡΟΔΟΣ |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ |
17:30 |
ΣΥΡΟΣ, ΠΑΡΟΣ ΝΑΞΟΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΑ, ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ, ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ, ΚΑΤΑΠΟΛΑ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ |
18:00 |
ΘΗΡΑ, ΑΝΑΦΗ, ΚΑΣΟΣ, ΚΑΡΠΑΘΟΣ, ΔΙΑΦΑΝΙ, ΧΑΛΚΗ, ΡΟΔΟΣ |
ΠΡΕΒΕΛΗΣ |
18:15 |
ΝΑΞΟΣ, ΠΑΡΟΣ |
HIGHSPEED 4 |
19:00 |
ΘΗΡΑ, ΚΩΣ, ΡΟΔΟΣ |
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 |
19:00 |
ΧΙΟΣ, ΜΥΤΙΛΗΝΗ |
EUROPEAN EXPRESS |
21:00 |
ΧΑΝΙΑ |
ΛΑΤΩ |
21:30 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΟΛΥΜΠΙΚ ΤΣΑΜΠΙΟΝ |
21:30 |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ |